Over ons team | Haldu|DeGraaf

Over ons team

Ons team staat voor je klaar

Bij de werving en selectie van vakmensen voor de bouw, techniek en automotive draait alles om professioneel en persoonlijk contact met het team van Haldu Groep. Ons team bestaat uit een grote verscheidenheid aan specialisten. Hier presenteren wij ons in vogelvlucht.

Jouw eigen werkcoach

Persoonlijk contact met account managers of medewerkers van de buitendienst op de bouwplaats, maar ook individueel contact met jouw eigen werkcoach: hierdoor verloopt de communicatie duidelijk en via korte lijnen. Dit bevordert jouw medewerkerstevredenheid… ervaar het zelf bij Haldu Groep!

Maak kennis met het team van Haldu|DeGraaf

Groningen

Anton Wöhler
Anton Wöhler

Je kunt Anton per e-mail bereiken op a.wohler@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.

Johan Dijkhuizen
Johan Dijkhuizen

Je kunt Johan per e-mail bereiken op j.dijkhuizen@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.

Jorg Teunissen
Jorg Teunissen

Je kunt Jorg per e-mail bereiken op j.teunissen@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.

Kasper van Schijndel
Kasper van Schijndel

Je kunt Kasper per e-mail bereiken op k.vanschijndel@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.

Martin Sterken
Martin Sterken

Je kunt Martin per e-mail bereiken op m.sterken@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.

Renke Lentz
Renke Lentz

Je kunt Renke per e-mail bereiken op r.lentz@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.

Quirine van Loon
Quirine van Loon

Je kunt Quirine per e-mail bereiken op q.vanloon@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.

Hengelo

Tom uit het Broek
Tom uit het Broek

Je kunt Tom per e-mail bereiken op t.uithetbroek@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 074 – 250 3535.

Eric Barink
Eric Barink

Je kunt Eric per e-mail bereiken op e.barink@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 074 – 250 3535.

Johnny van Duiven
Johnny van Duiven

Je kunt Johnny per e-mail bereiken op j.vanduiven@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 074 – 250 3535.

Michel Dilmec
Michel Dilmec

Je kunt Michel per e-mail bereiken op m.dilmec@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 074 – 250 3535.

Roy Pinontoan
Roy Pinontoan

Je kunt Roy per e-mail bereiken op r.pinontoan@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 074 – 250 3535.

Heerhugowaard

Sander Velthuijsen
Sander Velthuijsen

Je kunt Sander per e-mail bereiken op s.velthuijsen@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 072 – 567 3990.

Johan Dop
Johan Dop

Je kunt Johan per e-mail bereiken op j.dop@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 072 – 567 3990.

Directie

Danny van Hal
Danny van Hal

Je kunt Danny per e-mail bereiken op d.vanhal@haldugroep.nl. Bel je liever? Dat kan: 024 – 397 7536.

Hans van Hal
Hans van Hal

Je kunt Hans per e-mail bereiken op h.vanhal@haldugroep.nl. Bel je liever? Dat kan: 024 – 397 7536.

Chris Dijkstra
Chris Dijkstra

Je kunt Chris per e-mail bereiken op c.dijkstra@degraaf.nl. Bel je liever? Dat kan: 050 – 527 6858.