Groningen | Haldu|DeGraaf

Groningen

Neem contact met ons op

Zoek je werk, wil je van werkgever veranderen of heb je juist dingen behoefte aan een extra medewerker? Haldu|DeGraaf helpt iedereen op weg. Laat ons weten wat je zoekt en waarom. Zo kunnen we je nog beter helpen.

Contactgegevens

Haldu|DeGraaf Groningen
Moermanskweg 2
9723HM Groningen

T: 050 – 527 6858
E: groningen@degraaf.nl

Medewerkers

Chris Dijkstra, c.dijkstra@degraaf.nl
Anton Wöhler, a.wohler@degraaf.nl
Johan Dijkhuizen, j.dijkhuizen@degraaf.nl
Jorg Teunissen, j.teunissen@degraaf.nl
Kasper van Schijndel, k.vanschijndel@degraaf.nl
Martin Sterken, m.sterken@degraaf.nl
Renke Lentz, r.lentz@degraaf.nl
Quirine van Loon, q.vanloon@degraaf.nl

Binx Smartility

“Haldu Groep is een professionele organisatie. Ze blinken uit met goed personeel en snelle oplossingen. Haldu’s motto: u vraagt en Haldu draait.”

Binx Smartility, Marc Corbeek

PON

“Met enig regelmaat huren wij uitzendkrachten in. Haldu Groep is voor ons altijd heel flexibel en regelt hun dienstverlening richting ons Technical Service Center heel goed.”

PON, Paul Ruitenberg

ERA Contour

“Dankzij de professionele aanpak van Haldu Groep worden wij echt ontzorgd, ook als het gaat om de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten in het kader van social return.”

ERA Contour, Arno Versteeg

Niet de vacature gevonden die je zocht?

Meld je aan voor een JobAlert en krijg per e-mail bericht zodra de vacature beschikbaar komt!

Direct inschrijven